NOVĚ PRO VÁS

Máte raději mluvené slovo?  Nebo vás láká časová úspora? Nově jsem pro vás připravila audioknihu, můžete poslouchat třeba cestou do práce nebo jen tak v pohodlí a klidu domova.

Stáhněte si audioBook zdarma

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

DETOXIKACE 

MYSLI

7 klíčů k duševní rovnováze

7 srozumitelných kroků, jak také vy najdete klid v duši  
+ 1 snadná meditace pro každého

Co na eBook říkají první čtenáři? 

Ano, opravdu tu jsou reference čtenářů 🙂
Nebojte, vy mě budete poslouchat (však víte, jak to myslím)

Přečetla jsem tuhle milou eKnížku s velkým potěšením. Doporučuju všem, kteří se v něčem zrovna "plácají" a potřebují jednoduchý, vlastně instatní návod, jak si účinně pomoci. Funguje to! Můžu to podepsat vlastní krví :-), protože jsem jsem to zažila. Jen jsem si na to přicházela po kouskách a postupně a bolestivě a neměla jsem po ruce tento eBook.
Renáta Králová
Po přečtení eBooku od Ivany Landsperské jsem se zastavila a zkusila doporučenou meditaci. Zaměřila jsem se na doporučené klíče k duševní rovnováze a vnitřně jsem se rozhodla udělat něco, do čeho se mi nechtělo a co jsem dlouho odkládala. Začala jsem o tom přemýšlet a mluvit a najednou jsem zjistila, že to přeci takový problém nebyl. Díky za to, že mě eBook donutil se zastavit.
Kateřina Loukotová
Knihu, respektive eBook od Ivanky jsem přečetla jedním dechem. Velmi příjemné a povzbudivé čtení, ve kterém se najde každý z nás, mě zahřálo na duši. Přečtení eBooku určitě ukáže cestu mnohým čtenářům, a pomůže jím uvědomit si skutečné a pravé životní hodnoty. Všem z celého srdce doporučuji.
Markéta Tisamarketatisa.cz
Aj keď sa snažím myslieť pozitívne, niekedy ma prepadnú negatívne myšlienky a pochybnosti nad sebou. Tento ebook mi pripomenul to, čo už dávno viem, ale zároveň zabúdam uplatňovať v bežnom živote. Pomohol mi spomaliť, zamyslieť sa nad sebou a poďakovať sa za všetko, čo mám. Ďakujem autorke za jej cenné rady a skúsenosti. 7 kľúčov k duševnej rovnováhe som si prepísala a dala na viditeľné miesto, aby som si ich stále pripomínala.
Miroslava Škorvánkovámedovnikaren.sk