Ráda se směju. Ráda jím.

Ráda tančím

Všímám si drobných zázraků každodenního života. Dívám se do slunce a se zavřenýma očima si užívám jeho paprsků. Všímám si květin na rozkvetlé louce a opatrně je překračuji, abych tu krásu nepolámala.

S úžasem sleduji symfonii drobných ševelících lístků břízy. Ve větru hrají každý sám za sebe a jako jeden celek vytvářejí úžasnou podívanou.

Všímám si lidí kolem sebe. Někdy se na ně usměju. Někdy je oslovím. Mám radost z jejich reakcí, z jejich úsměvů.

Kdo jsem?

Jsem stejná jako vy. Stejná a přitom odlišná. Co nás spojuje, je příběh. Příběh našeho života. Píšeme jej každým dnem, každou minutou. A jen na nás záleží, jak jej uchopíme.

Můj příběh byl plný strachů a bolestí, už v dětství provázený děsivými nočními můrami. Postupně jsem si na svá bedra přidávala další a další strachy, které vyústily v sociální fóbii. Kamarádila jsem se s ní opravdu hodně let, provázela mě životem a připomínala mi stále nižší a nižší sebevědomí.

Táhla jsem za sebou kufr plný harampádí, který byl čím dál těžší, bolesti a strachy se už neměly kam vejít a tělo začalo vypovídat službu. Přicházela jsem nejen o své sebevědomí, ale i různé orgány.

Uvědomila jsem si svou situaci, přijala ji a malými krůčky vykročila vpřed.

Cesta k seberozvoji

Motivačním knížkám jsem zprvu vůbec nerozuměla. Má praktická analytická mysl žádala podklady, výpočty, hmatatelná fakta. Na co si nemohu sáhnout, to neexistuje. Ale i s tímto základem se dá dojít ke změně myšlení.

Úklid v hlavě začne plynout a ovlivňovat úklid kolem sebe. Knihy, kurzy, koučování, meditace, pohyb a strava jsou nekončící možnosti inspirace práce na sobě.

Odpustila jsem všem, kteří mi ublížili. Odpustila jsem sama sobě.

Děkuji každému, koho jsem na své cestě potkala, stal se mým učitelem. Vše je tak, jak má být.

Vaše cesta

Má cesta byla dlouhá a bolestná. Vykoupená množstvím investovaných peněz a hlavně časem, který mi utíkal mezi prsty... Vaše cesta taková být nemusí. Na mém blogu a v mých knihách najdete cenné informace, které vám pomohou:

  • pracovat se svými emocemi
  • věřit svým snům a nevzdávat se
  • užívat si drobných radostí života a vidět krásu tam, kde ji druzí nevidí
  • uchopit sociální fobii a vztahovou závislost
  • rozumět svému tělu a duši, pochopit souvislost s nemocí

Zažehněte v sobě jiskru, uchopte svůj život do svých rukou a vydejte se na cestu k poznání sebe sama. 

Detoxikace mysli