Co kdybych vám řekla, že i vy si můžete věřit? Přijímat se taková, jaká jste a být šťastná?
 
I vy můžete zahodit své strachy a bolesti
 

Opravdu dlouho byl mým společníkem STRACH jménem Život. A mnoho času trvalo, než jsem získala parťáka nového. Doprovází ho RADOST a jmenuje se stejně. ŽIVOT.

 

Co mě naučil?

 • Zbavit se sociální fobie, kterou jsem trpěla řadu let
 • Žít v radosti, bez strachů a omezení
 • Být zdravá
 • Zbavit se závislosti na vztazích, lidech a situacích

To úplně nejvíc, co mě mohl naučit: 

 • Mít se ráda

Jmenuji se Ivana Landsperská.

Dnes se cítím skvěle. Užívám si každého dne a svým příkladem motivuji ostatní, že i oni to zvládnou. Jsem zdravá a nemoci mě netrápí.

Dříve jsem přicházela o různé orgány i své vlastní sebevědomí. 

V největší bolesti jsem se rozhodla TO ZMĚNIT. Přestala jsem hledat viníky a vzala vlastní život do svých rukou. Roky práce na sobě sama se vyplatily a dnes je můj život jiný než dřív. 

Naučila jsem se žít. Žít v radosti, štěstí a lásce. Lásce k sobě samotné a druhým. A to je to, co právě přináším vám. Zvládnete to stejně jako já.

Zasluž si svůj život vás vezme za ruku a nasměřuje na vaši cestu ke štěstí.

Napsala jsem pro vás eBook

ZASLUŽ SI SVŮJ ŽIVOT

O čem je? O nemocích, strachu, bolesti. Nízkém sebevědomí a dnu.

Dnu, ze kterého se odrazíte a začnete stoupat vzhůru. K radosti, štěstí a lásce.

Nikdy není pozdě začít. Začněte i vy psát lepší kapitoly vašeho života.

Co se v eBooku naučíte? 

 • Zjistíte, kdo je nejdůležitější člověk vašeho života a proč ho mít rád. Díky tomu mu projevíte lásku, kterou si zaslouží
 • Naučíte se pracovat sami se sebou, svým tělem a myslí, čímž pochopíte své emoce a reakce na ně
 • Porozumíte svému dětství a rodičům, díky čemuž odstraníte bariéry nepochopení ve vašich vztazích
 • Přijmete se takoví, jací jste, najdete v sobě lásku a budete ji vyzařovat dál. Vaše vyšší sebevědomí se vám bude líbit 🙂

Jak to v eBooku vypadá?

Představte si...

 • Netíží vás již vaše strachy a omezující přesvědčení. Vše konáte s láskou, úsměvem a pochopením.
 • Stali jste se pánem svého vlastního života. Víte, co a jak máte dělat, žijete radostněji. A i když se občas zatáhne, nehroutíte se z toho.
 • Máte tolik času, kolik jen chcete, protože víte, jak s ním nakládat a vybíráte si pro sebe jen to nejlepší.
 • Milujete sami sebe. Vyzařujete lásku a ta se šíří kolem vás. Lepší se vztahy s vaším okolím. Všímáte si drobných krás života. Prostě jste šťastni.

Cena Zasluž si svůj život je 540 Kč

 hodnota inspirace, motivace, radosti a štěstí

Sama jsem několik let hledala cesty, jak se uzdravit. Jak nebýt závislá na lidech, situacích, stavech. Jak vzít život do svých rukou. Absolvovala jsem desítky seminářů, koučovacích sezení, přečetla množství knih. Pracovala jsem na sobě a našla cestu. Cestu ke štěstí.

Přečtením mého příběhu zjistíte, že nepíši jen tak něco, co jsem si načetla. Že tím prostě žiji. Velmi mi záleží na tom, abyste i vy našli svou vlastní cestu. Objevili svou hodnotu. Vážili si sami sebe. Měli se rádi. 

Informace získané v eBooku vám v tom pomohou. Budete vědět co a jak dělat. Budete vědět, že v tom nejste sami. Budu vám stále na blízku. Podpořím vás, jak jen budu moci. 

Možná si říkáte:

takových informací je všude plno

Ano i ne. Víte, říkám si, že vše již bylo řečeno. Už starověcí myslitelé měli návody na to, jak být šťastni. A my stále pátráme po smyslu života a hledáme, proč a jak žít.

Pokud to tak cítíte, hledejte a doplňujte svou skládačku. Nějaké informace jistě najdete.

Pokud toužíte po inspiraci jednoho velkého životního příběhu, bude mi ctí být vaším průvodcem.

Bonusy navíc jen pro vás

Pracovní listy, ve kterých: 

1) vyhodnotíte svůj strach a naučíte se s ním pracovat 

2) pocítíte svou vděčnost jako neoddiskutovatelnou součást života

Vizualizace

hodně emotivní a důležitá část na vaší cestě.

1) Cvičení vizualizace pro odpuštění a odstranění odporu vůči lidem, kterým
potřebujete odpustit. 

2) Cvičení vizualizace zaměřené na odpuštění rodičům, na vnímání lásky. 

A to ještě není vše

Email podpora pro vás

Velmi mi záleží na tom, abyste vykročili tím správným směrem a našli svou cestu. Našli své štěstí a žili život, jaký si zasloužíte. Proto vám 14 dní od zakoupení eBooku budu denně odpovídat na vaše otázky zaslané na email.

Posílejte mi na email své pracovní listy, sdílejte své úspěchy a radosti. Budu tu pro vás a každý den vám odpovím, podpořím vaši snahu. Pokud jen lehce klopýtnete nebo budete cítit nejistotu, obavy a strachy, napište mi. Spolu se na to podíváme.

Zasluž si svůj život

mě láká, oslovuje svým tématem a pobízí
k hledání vlastního štěstí.

Líbí se mi eBook i bonusy!

 

Reference

Kniha s velmi silným příběhem, která je psaná s lehkostí a nadhledem. Kolik toho jeden člověk může unést? A proč se nám děje to, co se nám děje? Má to hlubší smysl? Je to náhoda, smůla? Poutavým způsobem se dostaneme z nemocničního pokoje, přes pilotní zkoušky až do doby, kdy kousky skládačky zapadají na své místo. Tato kniha je skvělým průvodcem pro všechny, kteří hledají odpovědi na otázky a touží po inspiraci, protože tento příběh můžete vztáhnout na jakoukoliv situaci ve svém životě. Pokud jste ještě neumřeli, máte možnost svůj život změnit a žít ho dle vlastního scénáře. Knížku "Zasluž si svůj život" jsem přečetla jedním dechem. A přiznám se, že vícekrát. A pokaždé jsem našla další nakopávač sama pro sebe. Moc děkuji!!!
Lucie Václavkováwww.vaclavkovalucie.cz
Tento e- book som prečítala na jeden dych. Už dávno sa mi nedostala do rúk tak pútavá a inšpiratívna e-kniha. Pri čítaní som mala miestami zimovriavky, mestami slzy v očiach a pri čítaní niektorých pasáži som sa naopak smiala. Vystriedali sa u mňa všetky emócie, čo sa mi už dávno nestalo. Veľkým prínosom boli pre mňa aj vizualizácie. Netušila som, že budú mať takú silu. Som vďačná za toto krásne dielo. Po jeho prečítaní sa na život pozerám úplne inak a keď príde nejaká prekážka alebo zlá nálada viem, kde nájdem odpoveď.
Miroslava Škorvánkováwww.medovnikaren.sk
Zasluž si svůj život je kouzelné čtení. Užila jsem si silný příběh, ve kterém je všechno - smutno, veselo, dojemno, nadhled, přijetí, štěstí. Zažijete s Ivanou její životní cestu, která ji vedla k současnému nadhledu, lásce k sobě i ke světu a k lehkosti bytí. To kouzelné na tom je, že při čtení se toto vše přeneslo i na mě. Nějak se mám víc ráda a to se mi dost hodí :-). Přiznávám, že pracovní listy nerada vylňuju. Ale v Ivanině provedení je to TAK LÁKAVÉ. Jsou prostě hezké a jednoduché. Takže jdu do toho. Pokud chcete být Tvůrcem svého života, pak si tohle rozhodně přečtěte a nechte se motivovat ke konání. A navíc dostanete dvě krásné meditace s Ivaniným příjemným hlasem :-).
Renáta Králováwww.renata-kralova.cz
Citlivě, upřímně a se spoustou zdravého humoru sepsala Iva Landsperská svůj životní příběh do eBooku Zasluž si svůj život. Je nabitý moudrostí, inspirací a motivací. Byl mi opravdovým pohlazením po duši.
Irena Dopitováwww.irenadopitova.com

Zasluž si svůj život

právě tady a teď

Ano, vykročím na svou cestu ke štěstí.
Učiním ten pověstný první krok.
Stanu se tvůrcem svého života.